Kontakt

Zadzwoń

Centrala:  077/410-72-65
FAX:           077/410-72 70
}

Godziny Pracy

Pon. – Pt. 7:00-17:00

ZAN Sp. z o.o.

Z dniem 07 marca 2011 roku firma Administracja Domów Mieszkalnych ADM-TBS Sp. z o.o. w Namysłowie zmieniła swoją nazwę na Zakład Administracji Nieruchomości „ZAN” Sp. zo.o. w Namysłowie.

Siedziba oraz godziny urzędowania pozostają bez zmian.

Adres

Zakład Administracji Nieruchomości „ZAN” Sp. z o. o.

ul. Stanisława Dubois 5
46-100 Namysłów

Telefony

Telefony kontaktowe do poszczególnych działów.

Sekretariat i sprawy Mieszkaniowe

Sprawy mieszkaniowe – wew. 36
Monika Szczepańska
e-mail: sekretariat@zan-namyslow.pl 

Sekretariat – wew. 38
Lidia Szkodzińska
e-mail: lidia.szkodzinska@zan-namyslow.pl

 

Księgowość spółki

Księgowość – wew.25
Magdalena Wywiórska
e-mail: magdalena-wywiorska@zan-namyslow.pl

Monika Huck
e-mail: monika.huck@zan-namyslow.pl

Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych

Księgowość – wew.22
Małgorzata Piaskowa
e-mail: małgorzata.piaskowa@zan-namyslow.pl

Magda Smolarczyk – wew. 22
e-mail: magda.smolarczyk@zan-namyslow.pl

Wojciech Baczyński – wew. 21
e-mail: wojciech.baczynski@zan-namyslow.pl

 

Główna Księgowa

Księgowość – wew.23
Barbara Urbaniec
e-mail: urbaniec.barbara@zan-namyslow.pl

 

Windykacja

Windykacja – wew.20
Agnieszka Jedynak, Marta Lew
e-mail: windykacja@zan-namyslow.pl

 

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Magdalena Smolarczyk
e-mail: iod@zan-namyslow.pl

 

Inspektorzy

Inspektorzy – wew. 24
Mateusz Grześkowicz, tel. 608-381-173
e-mail: mateusz.grzeskowicz@zan-namyslow.pl,

Agnieszka Tobiasz, tel. 728-457-604
e-mail: agnieszka.tobiasz@zan-namyslow.pl

Krzysztof Stanuch, tel. 660-669-635                                                              e-mail: krzysztof.stanuch@zan-namyslow.pl

Administratorzy

Administratorzy – wew. 28
Justyna Orlikowska, tel. 574-807-825
e-mail: krzysztof.stanuch@zan-namyslow.pl

Robert Radomski, tel. 604-571-825
e-mail: robert.radomski@zan-namyslow.pl

E-BOK

Robert Radomski, tel. 604-571-825

e-mail: e-bok@zan-namyslow.pl

ZAN Sp. Z o.o.

Godziny przyjęć interesantów

•    Prezes Zarządu – Wtorek 11.30 – 14.30.
•    pozostali pracownicy w godzinach pracy urzędu.

Pogotowie Techniczne

W zakresie usuwania awarii

1. elektrycznych – codziennie w godz. 7ºº – 22ºº pełni firma ELECTRIC-CITY
pod numerem telefonu: 781-168-962

2. gazowych i centralnego ogrzewania oraz wodno- kanalizacyjnych – codziennie
w godz. 6ºº – 22ºº pełni firma „ARKON”
pod numerami telefonów : : tel. 601-532-495 lub 698-566-527.

3. kominiarskich – codziennie w godz. 6ºº – 22ºº pełni Zakład Usług Kominiarskich K & G Pawliszyn
pod numerem telefonu : 787-472-222.

?
?