Kontakt z nami

Masz jakieś pytania? 

Chcesz się czegoś dowiedzieć? Masz jakieś pytania ? Zadaj je nam przez formularza a my odpowiemy jak najszybciej. 

Napisz do nas

sekretariat@zan-namyslow.pl

Adres

ul. Stanisława Dubois 5 46-100 Namysłów

Telefon / fax

077/410-72-65 , 077/410-72 70

Zadzwoń do nas

Telefony do odpowiednich działów

Wybierz dział i rozwiń listę aby zobaczyć numer. 

Godziny Przyjęć Interesantów

  • Prezes Zarządu – Wtorek 11.30 – 14.30.
  • Pozostali pracownicy w godzinach pracy urzędu.
Sekretariat i sprawy Mieszkaniowe

Sprawy mieszkaniowe – wew. 36
Monika Szczepańska
e-mail: sekretariat@zan-namyslow.pl 

 

Sekretariat – wew. 38
Lidia Szkodzińska
e-mail: lidia.szkodzinska@zan-namyslow.pl

Księgowość spółki

Księgowość – wew.25
Magdalena Wywiórska
e-mail: magdalena.wywiorska@zan-namyslow.pl

 

Monika Huck
e-mail: monika.huck@zan-namyslow.pl

Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych

Księgowość – wew.22
Małgorzata Piaskowa
e-mail: małgorzata.piaskowa@zan-namyslow.pl

Magda Smolarczyk – wew. 22
e-mail: magda.smolarczyk@zan-namyslow.pl

Wojciech Baczyński – wew. 21
e-mail: wojciech.baczynski@zan-namyslow.pl

Główna Księgowa

Księgowość – wew. 30
Barbara Urbaniec
e-mail: urbaniec.barbara@zan-namyslow.pl

Windykacja

Windykacja – wew. 23
Agnieszka Jedynak, Marta Lew
e-mail: windykacja@zan-namyslow.pl

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Magdalena Smolarczyk
e-mail: iod@zan-namyslow.pl

Inspektorzy

Inspektorzy – wew. 24
Mateusz Grześkowicz, tel. 608-381-173
e-mail: mateusz.grzeskowicz@zan-namyslow.pl,

Agnieszka Tobiasz, tel. 728-457-604
e-mail: agnieszka.tobiasz@zan-namyslow.pl

Krzysztof Stanuch, tel. 660-669-635                                        e-mail: krzysztof.stanuch@zan-namyslow.pl

Administratorzy

Administratorzy – wew. 28

Kamila Spadło, tel. 728-457-604                                                 e-mail: kamila.spadlo@zan-namyslow.pl                           

Justyna Orlikowska, tel. 574-807-548
e-mail: justyna.orlikowska@zan-namyslow.pl

Robert Radomski, tel. 604-571-825
e-mail: robert.radomski@zan-namyslow.pl

E-BOK

Robert Radomski, tel. 604-571-825

e-mail: e-bok@zan-namyslow.pl

Pogotowie Techniczne

W zakresie usuwania awarii

1. elektrycznych – codziennie w godz. 7ºº – 22ºº pełni firma ELECTRIC-CITY
pod numerem telefonu: 781-168-962

 2. gazowych i centralnego ogrzewania oraz wodno- kanalizacyjnych – codziennie
w godz. 6ºº – 22ºº pełni firma „ARKON”
pod numerami telefonów : : tel. 601-532-495 lub 698-566-527.

3. kominiarskich – codziennie w godz. 6ºº – 22ºº pełni Zakład Usług Kominiarskich K & G Pawliszyn
pod numerem telefonu : 787-472-222.

?
?
Skip to content